Európai Diáksport Napja

Akadálypálya, sorversenyek, 2024 méteres futás - többek között ilyen feladatok teljesítésével csatlakozott iskolánk az Európai Diáksport Napjához, a programot a Mindenki Sportpályáján tartottuk pénteken délelőtt. Délután pedig az Országos Diákolimpia döntőjében kiválóan szereplő ifjú sportolóink részesültek városi elismerésben.

A pénteki nap a sport jegyében telt, diákok és pedagógusok együtt mozogtak a Mindenki Sportpályáján.

Délután a város önkormányzata ünnepélyes keretek közt ismerte el a tavalyi tanévben kiváló sporteredményt elérő diákokat. Iskolánkból Gyertyánági Borostyán - Országos Diákolimpia Döntő magasugrás 4. helyezés -, valamint a Játékos Sportvetélkedőn szintén 4. helyezést elérő csapatunk és felkészítőik, Sneffné Ágoston Mónika és Sneff Ferenc munkáját díjazták.